eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Nämnd
Hopp over liste Aktuella möten Visa tidigare nämndmöten
Aktuella möten
Hopp over liste Tidigare nämndmöten Visa aktuella nämndmöten
Aktuella möten
Hopp over liste Ledamöter i nämnden
Nämndens ledamöter
Bertil Stoltz Bertil Stoltz Socialdemokraterna ((S)) ordförande bertil.stoltz@borlange.se Ej registrerad 070-5866664
Irene Vidlund Bjurman Irene Vidlund Bjurman Moderaterna ((M)) 1:e vice ordförande irene.bjurman@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Ayan Ubahle Ayan Ubahle Socialdemokraterna ((S)) ledamot ayan.ubahle@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Ahmet Tutay Ahmet Tutay Miljöpartiet de gröna ((MP)) ledamot ahmet.tutay@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Hans Nyström Hans Nyström Centerpartiet ((C)) ledamot hans.nystrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Kenneth Tjernberg Kenneth Tjernberg Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot kenneth.tjernberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Elin Åhman Elin Åhman Kristdemokraterna ((KD)) ledamot elin.aman@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Ulla Nordlien Ulla Nordlien Socialdemokraterna ((S)) ersättare ulla.nordlien@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Per Svantes Per Svantes Socialdemokraterna ((S)) ersättare per.svantes@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Ernst Vestergren Ernst Vestergren Omsorg för alla ((OFA)) ersättare ernst.vestergren@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Åke Eriksson Åke Eriksson Liberalerna ((L)) ersättare ake.eriksson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Kjell Forslund Kjell Forslund Sverigedemokraterna ((SD)) ersättare kjell.forslund@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Anna Granlund Anna Granlund Moderaterna ((M)) ersättare anna.granlund@borlange.se Ej registrerad 070-5114969
Lars-Eric Hammarqvist Lars-Eric Hammarqvist Vänsterpartiet ((V)) ersättare lars-eric.hammarqvist@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Version5.2.2.1