eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Nämnd
Hopp over liste Aktuella möten Visa tidigare nämndmöten
Aktuella möten
20191211 2019-12-11 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20200122 2020-01-22 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20200219 2020-02-19 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20200325 2020-03-25 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20200429 2020-04-29 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20200527 2020-05-27 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20200617 2020-06-17 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20200826 2020-08-26 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20200923 2020-09-23 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20201007 2020-10-07 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
Hopp over liste Tidigare nämndmöten Visa aktuella nämndmöten
Aktuella möten
20191106 2019-11-06 Omsorgsnämnden 10:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20191016 2019-10-16 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20190925 2019-09-25 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20190828 2019-08-28 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20190612 2019-06-12 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20190515 2019-05-15 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20190417 2019-04-17 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20190327 2019-03-27 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20190220 2019-02-20 Omsorgsnämnden 14:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20190123 2019-01-23 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20190109 2019-01-09 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20181212 2018-12-12 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20181122 2018-11-22 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20181024 2018-10-24 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20180926 2018-09-26 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20180829 2018-08-29 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20180613 2018-06-13 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20180523 2018-05-23 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20180418 2018-04-18 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20180322 2018-03-22 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadhuset Sammanträdesrum 1
20180214 2018-02-14 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20180124 2018-01-24 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20171213 2017-12-13 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20171122 2017-11-22 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20171025 2017-10-25 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20170927 2017-09-27 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20170830 2017-08-30 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20170614 2017-06-14 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20170524 2017-05-24 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20170412 2017-04-12 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20170322 2017-03-22 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20170215 2017-02-15 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20170125 2017-01-25 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20161123 2016-11-23 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20161019 2016-10-19 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadhuset Sammanträdesrum 1
20160928 2016-09-28 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20160831 2016-08-31 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20160615 2016-06-15 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20160518 2016-05-18 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20160420 2016-04-20 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20160316 2016-03-16 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20160217 2016-02-17 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20160120 2016-01-20 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20151125 2015-11-25 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20151028 2015-10-28 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20150923 2015-09-23 Omsorgsnämnden 13:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
Hopp over liste Ledamöter i nämnden
Nämndens ledamöter
Anita Nordström Anita Nordström Socialdemokraterna ((S)) ordförande anita.nordstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Nicole Skoglund Nicole Skoglund Omsorg för alla ((OFA)) 1:e vice ordförande nicole.skoglund@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Irene Vidlund Bjurman Irene Vidlund Bjurman Moderaterna ((M)) 2:e vice ordförande irene.bjurman@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Irja Fors Irja Fors Socialdemokraterna ((S)) ledamot irja.fors@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Jenny Lerström Jenny Lerström Socialdemokraterna ((S)) ledamot jenny.lerstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Erik Arnberg Erik Arnberg Socialdemokraterna ((S)) ledamot erik.arnberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Linda Zetterström Linda Zetterström Centerpartiet ((C)) ledamot linda.zetterstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Sören Hellberg Sören Hellberg Centerpartiet ((C)) ledamot soren.hellberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Håkan Castor Håkan Castor Liberalerna ((L)) ledamot hakan.castor@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Anders Bringborn Anders Bringborn Moderaterna ((M)) ledamot anders.bringborn@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Jenni Sjöblom Jenni Sjöblom Moderaterna ((M)) ledamot jenni.sjoblom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Lena Paajanen Lena Paajanen Kristdemokraterna ((KD)) ledamot lena.paajanen@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Benny Sjöblom Benny Sjöblom Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot benny.sjoblom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Anita Tjernberg Anita Tjernberg Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot anita.tjernberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Lennart Öst Lennart Öst Vänsterpartiet ((V)) ledamot lennart.ost@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Marianne Qvist Marianne Qvist Socialdemokraterna ((S)) ersättare marianne.qvist@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Dêrsîm Seyfettin Tekes Dêrsîm Seyfettin Tekes Socialdemokraterna ((S)) ersättare dersimseyfettin.tekes@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Ylva Jansson Ylva Jansson Socialdemokraterna ((S)) ersättare ylva.jansson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Leopoldo Letélier Leopoldo Letélier Socialdemokraterna ((S)) ersättare leopoldo.letelierlinque@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Ayan Ubahle Ayan Ubahle Socialdemokraterna ((S)) ersättare ayan.ubahle@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Ulf Rydén Ulf Rydén Centerpartiet ((C)) ersättare ulf.ryden@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Rebecca Brodin Rebecca Brodin Liberalerna ((L)) ersättare rebecca.brodin@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Johanna Berglund Johanna Berglund Omsorg för alla ((OFA)) ersättare johanna.berglund@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Jenny Edberg Jenny Edberg Moderaterna ((M)) ersättare jenny.edberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Gunnel Fallgren Gunnel Fallgren Moderaterna ((M)) ersättare gunnel.fallgren@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Lars I Karlsson Lars I Karlsson Moderaterna ((M)) ersättare lars.karlsson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Dennis Gottberg Dennis Gottberg Kristdemokraterna ((KD)) ersättare dennis.gottberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Kent Stenberg Kent Stenberg Sverigedemokraterna ((SD)) ersättare kent.stenberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Per-Erik Åkerström Per-Erik Åkerström Sverigedemokraterna ((SD)) ersättare per-erik.akerstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Tyra Vidlund Bjurman Tyra Vidlund Bjurman Vänsterpartiet ((V)) ersättare tyra.vidlund-bjurman@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Version5.2.2.1