eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Nämnd
Hopp over liste Aktuella möten Visa tidigare nämndmöten
Aktuella möten
20190828 2019-08-28 Barn- och utbildningsnämnden 08:30 Stadshuset
20190925 2019-09-25 Barn- och utbildningsnämnden 08:30 Stadshuset
20191018 2019-10-18 Barn- och utbildningsnämnden 08:30 Stadshuset
20191113 2019-11-13 Barn- och utbildningsnämnden 08:30 Stadshuset
20191211 2019-12-11 Barn- och utbildningsnämnden 08:30 Stadshuset
Hopp over liste Tidigare nämndmöten Visa aktuella nämndmöten
Aktuella möten
20190612 2019-06-12 Barn- och utbildningsnämnden 08:30 Stadshuset
20190515 2019-05-15 Barn- och utbildningsnämnden 08:30 Stadshuset
20190417 2019-04-17 Barn- och utbildningsnämnden 08:30 Stadshuset
20190327 2019-03-27 Barn- och utbildningsnämnden 08:30 Stadshuset
20190220 2019-02-20 Barn- och utbildningsnämnden 13:00 Stadshuset
20190123 2019-01-23 Barn- och utbildningsnämnden 08:30 Stadshuset
Hopp over liste Ledamöter i nämnden
Nämndens ledamöter
Monica Lundin Monica Lundin Liberalerna ((L)) ordförande monica.lundin@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Viktor Nordström Viktor Nordström Socialdemokraterna ((S)) 1:e vice ordförande viktor.nordstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Jimmy Pasanen Jimmy Pasanen Moderaterna ((M)) 2:e vice ordförande jimmy.pasanen@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Hanna Vangen Engström Hanna Vangen Engström Socialdemokraterna ((S)) ledamot Hanna.vangenengstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Annakari Nilsson Berglund Annakari Nilsson Berglund Socialdemokraterna ((S)) ledamot anna-kari.nilsson-berglund@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Jeanette Antonsson Jeanette Antonsson Socialdemokraterna ((S)) ledamot jeanette.antonsson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Anna Mårtensson Anna Mårtensson Socialdemokraterna ((S)) ledamot anna.martensson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Mikael Morin Mikael Morin Miljöpartiet de gröna ((MP)) ledamot mikael.morin@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Sara Olsson Sara Olsson Centerpartiet ((C)) ledamot sara.olsson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Peter Karlsson Peter Karlsson Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot peter.karlsson3@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Stefan Andersson Stefan Andersson Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot stefan.andersson1@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Robert Hellström Robert Hellström Moderaterna ((M)) ledamot karl.hellstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Marianne Hagfeldt Marianne Hagfeldt Moderaterna ((M)) ledamot marianne.hagfeldt@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Helen Emleton Henriksson Helen Emleton Henriksson Kristdemokraterna ((KD)) ledamot helen.emleton-henricsson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Per Larsson Per Larsson Vänsterpartiet ((V)) ledamot per.larsson1@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Tomas Bruhn Tomas Bruhn Socialdemokraterna ((S)) ersättare tomas.bruhn@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Elisabeth Halvar Elisabeth Halvar Socialdemokraterna ((S)) ersättare elisabeth.halvar@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Ulf Månsson Ulf Månsson Socialdemokraterna ((S)) ersättare ulf.mansson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Jan Billock Jan Billock Socialdemokraterna ((S)) ersättare jan.billock@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Lennart Welander Lennart Welander Socialdemokraterna ((S)) ersättare lennart.welander@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Tommy Larsson Tommy Larsson Omsorg för alla ((OFA)) ersättare tommy.larsson2@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Boel Högberg Boel Högberg Liberalerna ((L)) ersättare boel.hogberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Abdullahi Sahal Abdullahi Sahal Centerpartiet ((C)) ersättare abdullahi.sahal@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Anders Fredriksson Anders Fredriksson Sverigedemokraterna ((SD)) ersättare anders.fredriksson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Bernt Andersson Bernt Andersson Sverigedemokraterna ((SD)) ersättare bernt.andersson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Lars I Karlsson Lars I Karlsson Moderaterna ((M)) ersättare lars.karlsson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Elin Bornesäter Elin Bornesäter Moderaterna ((M)) ersättare elin.bornesater@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Irene Vidlund Bjurman Irene Vidlund Bjurman Moderaterna ((M)) ersättare irene.vidlund-bjurman@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Pia Pedersen Pia Pedersen Kristdemokraterna ((KD)) ersättare pia.pedersen@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Lena Klarström Lena Klarström Vänsterpartiet ((V)) ersättare Lena.klarstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Version5.2.2.1