eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Nämnd
Hopp over liste Aktuella möten Visa tidigare nämndmöten
Aktuella möten
20190827 2019-08-27 Gymnasie- och arbetsmarknadsnämnden 08:00 Sammanträdesrum 1
20190924 2019-09-24 Gymnasie- och arbetsmarknadsnämnden 08:00 Sammanträdesrum 1
20191017 2019-10-17 Gymnasie- och arbetsmarknadsnämnden 13:30 Sammanträdesrum 1
20191112 2019-11-12 Gymnasie- och arbetsmarknadsnämnden 08:00 Sammanträdesrum 1
20191209 2019-12-09 Gymnasie- och arbetsmarknadsnämnden 08:00 Sammanträdesrum 1
Hopp over liste Tidigare nämndmöten Visa aktuella nämndmöten
Aktuella möten
20190611 2019-06-11 Gymnasie- och arbetsmarknadsnämnden 08:00 Sammanträdesrum 1
Hopp over liste Ledamöter i nämnden
Nämndens ledamöter
Lena Hjort Hultkvist Lena Hjort Hultkvist Socialdemokraterna ((S)) ordförande lena.hjort-hultkvist@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Klas Hedlund Klas Hedlund Centerpartiet ((C)) 1:e vice ordförande klas.hedlund@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Ulrik Bergman Ulrik Bergman Moderaterna ((M)) 2:e vice ordförande ulrik.bergman@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Lina Andersson Lina Andersson Socialdemokraterna ((S)) ledamot lina.andersson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Erik Nises Erik Nises Socialdemokraterna ((S)) ledamot erik.nises@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Eva Sundqvist Eva Sundqvist Socialdemokraterna ((S)) ledamot eva.sundqvist@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Lars Gunnarsson Lars Gunnarsson Omsorg för alla ((OFA)) ledamot lars.gunnarsson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Jerk Pros Jerk Pros Liberalerna ((L)) ledamot jerk.pros@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Per-Erik Åkerström Per-Erik Åkerström Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot per-erik.akerstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Bernt Andersson Bernt Andersson Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot bernt.andersson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Feasl Alyas Kheder Feasl Alyas Kheder Moderaterna ((M)) ledamot feasl.alyas@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Bo Bjurman Bo Bjurman Moderaterna ((M)) ledamot bo.bjurman@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Valida Cicen Valida Cicen Vänsterpartiet ((V)) ledamot valida.cicen@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Lul Ahmed Lul Ahmed Socialdemokraterna ((S)) ersättare lul.ahmed@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Tina Pedersen Tina Pedersen Socialdemokraterna ((S)) ersättare tina.pedersen@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Tarek Malak Tarek Malak Socialdemokraterna ((S)) ersättare tarek.malak@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Joakim Sköld Joakim Sköld Socialdemokraterna ((S)) ersättare joakim.skold@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Mizgin Hajo Mizgin Hajo Liberalerna ((L)) ersättare mizgin.hajo@edu.borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Monica Grundin Monica Grundin Centerpartiet ((C)) ersättare monika.grundin@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Prabakaran Rajasekaran Prabakaran Rajasekaran Miljöpartiet de gröna ((MP)) ersättare prabakaran.rajasekaran@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Sonny Pettersson Sonny Pettersson Sverigedemokraterna ((SD)) ersättare sonny.pettersson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Peter Karlsson Peter Karlsson Sverigedemokraterna ((SD)) ersättare peter.karlsson3@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Lars I Karlsson Lars I Karlsson Moderaterna ((M)) ersättare lars.karlsson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Marianne Hagfeldt Marianne Hagfeldt Moderaterna ((M)) ersättare marianne.hagfeldt@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Elin Åhman Elin Åhman Kristdemokraterna ((KD)) ersättare elin.aman@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Jan Olof Lundberg Jan Olof Lundberg Vänsterpartiet ((V)) ersättare jan-olof.lundberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Version5.2.2.1