eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Nämnd
Hopp over liste Aktuella möten Visa tidigare nämndmöten
Aktuella möten
20200826 2020-08-26 Samhällsbyggnadsnämnden 08:30 Palladium
20200923 2020-09-23 Samhällsbyggnadsnämnden 08:30 Palladium
20201015 2020-10-15 Samhällsbyggnadsnämnden 08:30 Palladium
20201125 2020-11-25 Samhällsbyggnadsnämnden 08:30 Palladium
20201216 2020-12-16 Samhällsbyggnadsnämnden 08:30 Palladium
Hopp over liste Tidigare nämndmöten Visa aktuella nämndmöten
Aktuella möten
20200617 2020-06-17 Samhällsbyggnadsnämnden 08:30 Palladium
20200527 2020-05-27 Samhällsbyggnadsnämnden 08:30 Palladium
20200429 2020-04-29 Samhällsbyggnadsnämnden 13:00 Palladium
20200325 2020-03-25 Samhällsbyggnadsnämnden 08:30 Palladium
20200219 2020-02-19 Samhällsbyggnadsnämnden 08:30 Palladium
20200122 2020-01-22 Samhällsbyggnadsnämnden 08:30 Palladium
20191211 2019-12-11 Samhällsbyggnadsnämnden 08:30 Palladium
20191113 2019-11-13 Samhällsbyggnadsnämnden 08:30 Palladium
20191016 2019-10-16 Samhällsbyggnadsnämnden 08:30 Palladium
20190925 2019-09-25 Samhällsbyggnadsnämnden 08:30 Palladium
20190828 2019-08-28 Samhällsbyggnadsnämnden 08:30 Palladium
20190612 2019-06-12 Samhällsbyggnadsnämnden 08:30 Palladium
20190515 2019-05-15 Samhällsbyggnadsnämnden 08:30 Palladium
20190417 2019-04-17 Samhällsbyggnadsnämnden 08:30 Palladium
20190327 2019-03-27 Samhällsbyggnadsnämnden 08:30 Palladium
20190220 2019-02-20 Samhällsbyggnadsnämnden 08:30 Palladium
20190201 2019-02-01 Samhällsbyggnadsnämnden 08:30 Palladium
20190107 2019-01-07 Samhällsbyggnadsnämnden 08:30 Palladium
Hopp over liste Ledamöter i nämnden
Nämndens ledamöter
Ronny Beyer Ronny Beyer Socialdemokraterna ((S)) ordförande ronny.beyer@borlange.se 070-5957937 070-5957937
Elina Brodén Elina Brodén Miljöpartiet de gröna ((MP)) 1:e vice ordförande elina.broden@borlange.se Ej registrerad 0243-737 03
Stefan Nätz Stefan Nätz Moderaterna ((M)) 2:e vice ordförande stefan.natz@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Patricia Hansen Patricia Hansen Socialdemokraterna ((S)) ledamot patricia.hanssen@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Christian Kaddik Christian Kaddik Socialdemokraterna ((S)) ledamot christian.kaddik@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Bertil Lindahl Bertil Lindahl Liberalerna ((L)) ledamot bertil.lindahl@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Lars Reyier Lars Reyier Centerpartiet ((C)) ledamot lars.reyier@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Kent Forschner-Hell Kent Forschner-Hell Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot kent.forschner-hell@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Kjell Forslund Kjell Forslund Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot kjell.forslund@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Hans Moberg Hans Moberg Moderaterna ((M)) ledamot hans.moberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Hans Gunnar Holmén Hans Gunnar Holmén Kristdemokraterna ((KD)) ledamot hans.holmen@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Sofia Nyström Sofia Nyström Vänsterpartiet ((V)) ledamot sofia.nystrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Bengt Bäcke Bengt Bäcke Socialdemokraterna ((S)) ersättare bengt.backe@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Irja Fors Irja Fors Socialdemokraterna ((S)) ersättare irja.fors@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Stefan Pettersson Stefan Pettersson Socialdemokraterna ((S)) ersättare stefan.pettersson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Per Svantes Per Svantes Socialdemokraterna ((S)) ersättare per.svantes@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Torbjörn Thalin Torbjörn Thalin Omsorg för alla ((OFA)) ersättare evert.thalin@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Hans Ingvarsson Hans Ingvarsson Liberalerna ((L)) ersättare hans.ingvarsson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Michael Stridsberg Michael Stridsberg Centerpartiet ((C)) ersättare michael.stridsberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Sonny Pettersson Sonny Pettersson Sverigedemokraterna ((SD)) ersättare sonny.pettersson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Kenneth Tjernberg Kenneth Tjernberg Sverigedemokraterna ((SD)) ersättare kenneth.tjernberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Hardy Bergman Hardy Bergman Moderaterna ((M)) ersättare hardy.bergman@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Anna Granlund Anna Granlund Moderaterna ((M)) ersättare anna.granlund@borlange.se Ej registrerad 070-5114969
Daniel Stoor Daniel Stoor Kristdemokraterna ((KD)) ersättare daniel.stoor@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Tyko Persson Tyko Persson Vänsterpartiet ((V)) ersättare tyko.persson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Version5.2.2.1