eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Nämnd
Hopp over liste Aktuella möten Visa tidigare nämndmöten
Aktuella möten
Hopp over liste Tidigare nämndmöten Visa aktuella nämndmöten
Aktuella möten
20191212 2019-12-12 Socialnämnden 08:30 Sammanträdesrum 1
20191114 2019-11-14 Socialnämnden 08:30 Sammanträdesrum 1
20191017 2019-10-17 Socialnämnden 08:30 Sammanträdesrum 1
20190926 2019-09-26 Socialnämnden 08:30 Sammanträdesrum 1
20190829 2019-08-29 Socialnämnden 08:30 Sammanträdesrum 1
20190613 2019-06-13 Socialnämnden 08:30 Sammanträdesrum 1
20190516 2019-05-16 Socialnämnden 08:30 Sammanträdesrum 1
20190418 2019-04-18 Socialnämnden 08:30 Sammanträdesrum 1
20190328 2019-03-28 Socialnämnden 08:30 Sammanträdesrum 1
20190221 2019-02-21 Socialnämnden 08:30 Sammanträdesrum 1
20190103 2019-01-03 Socialnämnden 09:00 Sammanträdesrum 1
Hopp over liste Ledamöter i nämnden
Nämndens ledamöter
Kenneth Persson Kenneth Persson Socialdemokraterna ((S)) ordförande kenneth.persson@borlange.se Ej registrerad 0243-746 15
Lena Löfgren Berglund Lena Löfgren Berglund Centerpartiet ((C)) 1:e vice ordförande lena.lofgren-berglund@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Peter Henriksson Peter Henriksson Moderaterna ((M)) 2:e vice ordförande peter.henriksson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Mohammed Gure Mohammed Gure Socialdemokraterna ((S)) ledamot mohamed.gure@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Marit Hultqvist Marit Hultqvist Socialdemokraterna ((S)) ledamot marit.hultqvist@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Anders Taavo Anders Taavo Socialdemokraterna ((S)) ledamot anders.taavo@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Ismail Shire Ismail Shire Liberalerna ((L)) ledamot ismail.shire@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Ahmed Abdiqadir Ahmed Abdiqadir Miljöpartiet de gröna ((MP)) ledamot abdiqadir.ahmed@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Kjell Forslund Kjell Forslund Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot kjell.forslund@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Cey Forschner-Hell Cey Forschner-Hell Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot cey.forschner-hell@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Kerstin Borg Kerstin Borg Moderaterna ((M)) ledamot kerstin.borg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Feasl Alyas Kheder Feasl Alyas Kheder Moderaterna ((M)) ledamot Ej registrerad Ej registrerad Ej registrerad
Angelica Andersson Angelica Andersson Vänsterpartiet ((V)) ledamot angelica.andersson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Monica Bodin Monica Bodin Socialdemokraterna ((S)) ersättare monica.bodin@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Jan-Olof Lindvall Jan-Olof Lindvall Socialdemokraterna ((S)) ersättare jan-olof.lindvall@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Jessica Lindqvist Jessica Lindqvist Socialdemokraterna ((S)) ersättare jessica.lindqvist@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Jerk Pros Jerk Pros Liberalerna ((L)) ersättare jerk.pros@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Max Nordin Max Nordin Centerpartiet ((C)) ersättare max.nordin@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Ahmet Tutay Ahmet Tutay Miljöpartiet de gröna ((MP)) ersättare ahmet.tutay@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Kenneth Tjernberg Kenneth Tjernberg Sverigedemokraterna ((SD)) ersättare kenneth.tjernberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Larissa Karlsson Larissa Karlsson Sverigedemokraterna ((SD)) ersättare larissa.karlsson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Jenni Sjöblom Jenni Sjöblom Moderaterna ((M)) ersättare jenni.sjoblom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Charlotte Åkerlund Charlotte Åkerlund Kristdemokraterna ((KD)) ersättare charlotte.akerlund@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Matts Hammarqvist Matts Hammarqvist Vänsterpartiet ((V)) ersättare matts.hammarqvist@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Version5.2.2.1