eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Nämnd
Hopp over liste Aktuella möten Visa tidigare nämndmöten
Aktuella möten
20191209 2019-12-09 Kultur- och fritidsnämnden 08:30 Palladium
Hopp over liste Tidigare nämndmöten Visa aktuella nämndmöten
Aktuella möten
20191112 2019-11-12 Kultur- och fritidsnämnden 08:30 Palladium
20191015 2019-10-15 Kultur- och fritidsnämnden 08:30 Palladium
20190924 2019-09-24 Kultur- och fritidsnämnden 08:30 Palladium
20190827 2019-08-27 Kultur- och fritidsnämnden 08:30 Palladium
20190611 2019-06-11 Kultur- och fritidsnämnden 08:30 Palladium
20190514 2019-05-14 Kultur- och fritidsnämnden 08:30 Palladium
20190415 2019-04-15 Kultur- och fritidsnämnden 08:30 Palladium
20190326 2019-03-26 Kultur- och fritidsnämnden 08:30 Palladium
20190219 2019-02-19 Kultur- och fritidsnämnden 08:30 Palladium
20190129 2019-01-29 Kultur- och fritidsnämnden 08:30 Palladium
20190115 2019-01-15 Kultur- och fritidsnämnden 08:30 Palladium
Hopp over liste Ledamöter i nämnden
Nämndens ledamöter
Maslah Omar Maslah Omar Socialdemokraterna ((S)) ordförande maslah.ahmed@borlange.se 073-688 36 14 Ej registrerad
Björn Andersson Björn Andersson Liberalerna ((L)) 1:e vice ordförande bjorn.andersson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Emil Åhman Emil Åhman Kristdemokraterna ((KD)) 2:e vice ordförande emil.aman@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Birgitta Elfström Birgitta Elfström Socialdemokraterna ((S)) ledamot birgitta.elfstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Mikael Karlsson Mikael Karlsson Socialdemokraterna ((S)) ledamot mikael.karlsson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Josef Erdem Josef Erdem Socialdemokraterna ((S)) ledamot josef.erdem@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Per Hillerström Per Hillerström Omsorg för alla ((OFA)) ledamot per.hillerstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Oscar Sjökvist Oscar Sjökvist Centerpartiet ((C)) ledamot oscar.sjokvist@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Kent Forschner-Hell Kent Forschner-Hell Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot kent.forschner-hell@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Larissa Karlsson Larissa Karlsson Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot larissa.karlsson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Marianne Hagfeldt Marianne Hagfeldt Moderaterna ((M)) ledamot marianne.hagfeldt@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Jenny Edberg Jenny Edberg Moderaterna ((M)) ledamot jenny.edberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Rikard Rudolfsson Rikard Rudolfsson Vänsterpartiet ((V)) ledamot rikard.rudolfsson@borlange.se Ej registrerad 070-2907694
Ann-Cecilia Thenander Ann-Cecilia Thenander Socialdemokraterna ((S)) ersättare anncecilia.thenander@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Benny Astor Benny Astor Socialdemokraterna ((S)) ersättare benny.astor@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Abdo Hassan Abdo Hassan Socialdemokraterna ((S)) ersättare abdo.hassan@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Iza Renfjord Iza Renfjord Socialdemokraterna ((S)) ersättare iza.renfjord@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Julia Hållberg Julia Hållberg Liberalerna ((L)) ersättare julia.hallberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Ahmet Tutay Ahmet Tutay Miljöpartiet de gröna ((MP)) ersättare ahmet.tutay@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Ali Muse Mohamed Ali Muse Mohamed Centerpartiet ((C)) ersättare mohali01@edu.borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Kenneth Tjernberg Kenneth Tjernberg Sverigedemokraterna ((SD)) ersättare kenneth.tjernberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Anita Tjernberg Anita Tjernberg Sverigedemokraterna ((SD)) ersättare anita.tjernberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Hardy Bergman Hardy Bergman Moderaterna ((M)) ersättare hardy.bergman@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Mohamed Abdi Mohamed Abdi Moderaterna ((M)) ersättare mohamed.abdi@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Axel Berg Axel Berg Moderaterna ((M)) ersättare axel.berg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Matts Hammarqvist Matts Hammarqvist Vänsterpartiet ((V)) ersättare matts.hammarqvist@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Version5.2.2.1