eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Nämnd
Hopp over liste Aktuella möten Visa tidigare nämndmöten
Aktuella möten
20191210 2019-12-10 Kommunfullmäktige 10:00 Gamla Stadshuset
Hopp over liste Tidigare nämndmöten Visa aktuella nämndmöten
Aktuella möten
20191105 2019-11-05 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset
20191015 2019-10-15 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset
20190917 2019-09-17 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset
20190618 2019-06-18 Kommunfullmäktige 10:00 Gamla Stadshuset
20190521 2019-05-21 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset
20190416 2019-04-16 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset
20190212 2019-02-12 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset
20181211 2018-12-11 Kommunfullmäktige 10:00 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20181120 2018-11-20 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20181023 2018-10-23 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20180918 2018-09-18 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20180612 2018-06-12 Kommunfullmäktige 10:00 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20180508 2018-05-08 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20180410 2018-04-10 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20180213 2018-02-13 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla stadshuset Sessionssalen
20171212 2017-12-12 Kommunfullmäktige 10:00 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20171121 2017-11-21 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20171017 2017-10-17 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20170919 2017-09-19 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20170613 2017-06-13 Kommunfullmäktige 10:00 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20170509 2017-05-09 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20170411 2017-04-11 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20170214 2017-02-14 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20161212 2016-12-12 Kommunfullmäktige 10:00 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20161122 2016-11-22 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20161018 2016-10-18 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20160920 2016-09-20 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20160621 2016-06-21 Kommunfullmäktige 10:00 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20160510 2016-05-10 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20160405 2016-04-05 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20160308 2016-03-08 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla stadshuset Sessionssalen
20160209 2016-02-09 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20160119 2016-01-19 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20151215 2015-12-15 Kommunfullmäktige 10:00 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20151117 2015-11-17 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20151020 2015-10-20 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20150908 2015-09-08 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla Stadshuset Sessionssalen
20150616 2015-06-16 Kommunfullmäktige 10:00 Gamla stadshuset Sessionssalen
20150512 2015-05-12 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla stadshuset
20150414 2015-04-14 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla stadshuset
20150303 2015-03-03 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla stadshuset
20150210 2015-02-10 Kommunfullmäktige 13:30 Gamla stadshuset
Hopp over liste Ledamöter i nämnden
Nämndens ledamöter
Lars Ivarsson Lars Ivarsson Socialdemokraterna ((S)) ordförande lars.ivarsson@borlange.se Ej registrerad 070-3255860
Anna Granlund Anna Granlund Moderaterna ((M)) 1:e vice ordförande anna.granlund@borlange.se Ej registrerad 070-5114969
Angelica Andersson Angelica Andersson Vänsterpartiet ((V)) 2:e vice ordförande angelica.andersson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Jan Bohman Jan Bohman Socialdemokraterna ((S)) ledamot jan.bohman@borlange.se 070-238 71 26 0243-742 48
Maslah Omar Maslah Omar Socialdemokraterna ((S)) ledamot maslah.ahmed@borlange.se 073-688 36 14 Ej registrerad
Mari Jonsson Mari Jonsson Socialdemokraterna ((S)) ledamot mari.jonsson@borlange.se Ej registrerad 0243-742 13
Viktor Nordström Viktor Nordström Socialdemokraterna ((S)) ledamot viktor.nordstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Lena Hjort Hultkvist Lena Hjort Hultkvist Socialdemokraterna ((S)) ledamot lena.hjort-hultkvist@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Kenneth Persson Kenneth Persson Socialdemokraterna ((S)) ledamot kenneth.persson@borlange.se Ej registrerad 0243-746 15
Hanna Vangen Engström Hanna Vangen Engström Socialdemokraterna ((S)) ledamot Hanna.vangenengstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Anita Nordström Anita Nordström Socialdemokraterna ((S)) ledamot anita.nordstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Patricia Hansen Patricia Hansen Socialdemokraterna ((S)) ledamot patricia.hanssen@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Mohammed Gure Mohammed Gure Socialdemokraterna ((S)) ledamot mohamed.gure@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Kerstin Rahm Kerstin Rahm Socialdemokraterna ((S)) ledamot kerstin.rahm@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Mikael Karlsson Mikael Karlsson Socialdemokraterna ((S)) ledamot mikael.karlsson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Birgitta Elfström Birgitta Elfström Socialdemokraterna ((S)) ledamot birgitta.elfstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Lars Jonsson Lars Jonsson Socialdemokraterna ((S)) ledamot lars.jonsson1@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Marianne Qvist Marianne Qvist Socialdemokraterna ((S)) ledamot marianne.qvist@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Dêrsîm Seyfettin Tekes Dêrsîm Seyfettin Tekes Socialdemokraterna ((S)) ledamot dersimseyfettin.tekes@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Annakari Nilsson Berglund Annakari Nilsson Berglund Socialdemokraterna ((S)) ledamot anna-kari.berglund@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Ronny Beyer Ronny Beyer Socialdemokraterna ((S)) ledamot ronny.beyer@borlange.se 070-5957937 070-5957937
Jenny Lerström Jenny Lerström Socialdemokraterna ((S)) ledamot jenny.lerstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Rikard Rudolfsson Rikard Rudolfsson Vänsterpartiet ((V)) ledamot rikard.rudolfsson@borlange.se Ej registrerad 070-2907694
Lena Klarström Lena Klarström Vänsterpartiet ((V)) ledamot Lena.klarstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Matts Hammarqvist Matts Hammarqvist Vänsterpartiet ((V)) ledamot matts.hammarqvist@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Valida Cicen Valida Cicen Vänsterpartiet ((V)) ledamot valida.cicen@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Ahmed Abdiqadir Ahmed Abdiqadir Miljöpartiet de gröna ((MP)) ledamot abdiqadir.ahmed@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Omar Warsame Omar Warsame Miljöpartiet de gröna ((MP)) ledamot omar.warsame@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Carl-Oskar Bohlin Carl-Oskar Bohlin Moderaterna ((M)) ledamot carl-oskar.bohlin@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Agneta Nyvall Agneta Nyvall Moderaterna ((M)) ledamot agneta.nyvall@borlange.se Ej registrerad 0243-737 04
Ulrik Bergman Ulrik Bergman Moderaterna ((M)) ledamot ulrik.bergman@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Peter Henriksson Peter Henriksson Moderaterna ((M)) ledamot peter.henriksson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Jimmy Pasanen Jimmy Pasanen Moderaterna ((M)) ledamot jimmy.pasanen@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Irene Vidlund Bjurman Irene Vidlund Bjurman Moderaterna ((M)) ledamot irene.bjurman@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Bo Bjurman Bo Bjurman Moderaterna ((M)) ledamot bo.bjurman@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Feasl Alyas Kheder Feasl Alyas Kheder Moderaterna ((M)) ledamot feasl.alyas@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Hans Moberg Hans Moberg Moderaterna ((M)) ledamot hans.moberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Kerstin Borg Kerstin Borg Moderaterna ((M)) ledamot kerstin.borg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Stefan Nätz Stefan Nätz Moderaterna ((M)) ledamot stefan.natz@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Lena Lagestam Lena Lagestam Centerpartiet ((C)) ledamot lena.lagestam-strutzenblad@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Karin Örjes Karin Örjes Centerpartiet ((C)) ledamot karin.orjes@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Sören Hellberg Sören Hellberg Centerpartiet ((C)) ledamot soren.hellberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Oscar Sjökvist Oscar Sjökvist Centerpartiet ((C)) ledamot oscar.sjokvist@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Mahat Alas Mahat Alas Centerpartiet ((C)) ledamot Mahat.Alas@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Monica Lundin Monica Lundin Liberalerna ((L)) ledamot monica.lundin@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Björn Andersson Björn Andersson Liberalerna ((L)) ledamot bjorn.andersson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Ismail Shire Ismail Shire Liberalerna ((L)) ledamot ismail.shire@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Jonas Hillerström Jonas Hillerström Kristdemokraterna ((KD)) ledamot jonas.hillerstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Lena Paajanen Lena Paajanen Kristdemokraterna ((KD)) ledamot lena.paajanen@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Samuel Hedström Samuel Hedström Kristdemokraterna ((KD)) ledamot samuel.hedstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Kjell Forslund Kjell Forslund Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot kjell.forslund@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Kent Forschner-Hell Kent Forschner-Hell Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot kent.forschner-hell@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Larissa Karlsson Larissa Karlsson Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot larissa.karlsson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Sonny Pettersson Sonny Pettersson Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot sonny.pettersson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Kenneth Tjernberg Kenneth Tjernberg Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot kenneth.tjernberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Anita Tjernberg Anita Tjernberg Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot anita.tjernberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Cey Forschner-Hell Cey Forschner-Hell Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot cey.forschner-hell@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Benny Sjöblom Benny Sjöblom Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot benny.sjoblom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Peter Karlsson Peter Karlsson Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot peter.karlsson3@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Anders Fredriksson Anders Fredriksson Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot anders.fredriksson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Nicole Skoglund Nicole Skoglund Omsorg för alla ((OFA)) ledamot nicole.skoglund@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Christian Kaddik Christian Kaddik Socialdemokraterna ((S)) ersättare christian.kaddik@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Pia-Lena Andersson Pia-Lena Andersson Socialdemokraterna ((S)) ersättare pia-lena.andersson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Josef Erdem Josef Erdem Socialdemokraterna ((S)) ersättare josef.erdem@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Monica Bodin Monica Bodin Socialdemokraterna ((S)) ersättare monica.bodin@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Irma Pelo-Hallqvist Irma Pelo-Hallqvist Socialdemokraterna ((S)) ersättare irma.hallqvist@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Tommy Leppänen Tommy Leppänen Socialdemokraterna ((S)) ersättare tommy.leppanen@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Ann-Cecilia Thenander Ann-Cecilia Thenander Socialdemokraterna ((S)) ersättare anncecilia.thenander@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Erik Nises Erik Nises Socialdemokraterna ((S)) ersättare erik.nises@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Iza Renfjord Iza Renfjord Socialdemokraterna ((S)) ersättare iza.renfjord@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Göran Israelsson Göran Israelsson Socialdemokraterna ((S)) ersättare goran.israelsson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Per Larsson Per Larsson Vänsterpartiet ((V)) ersättare per.larsson1@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Carl Delbom Carl Delbom Vänsterpartiet ((V)) ersättare carl.delbom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Dhifoon Sheik Ali Dhifoon Sheik Ali Vänsterpartiet ((V)) ersättare dhifoon.ali@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Elina Brodén Elina Brodén Miljöpartiet de gröna ((MP)) ersättare elina.broden@borlange.se Ej registrerad 0243-737 03
Robert Hellström Robert Hellström Moderaterna ((M)) ersättare robert.hellstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Gunnel Fallgren Gunnel Fallgren Moderaterna ((M)) ersättare gunnel.fallgren@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Lars I Karlsson Lars I Karlsson Moderaterna ((M)) ersättare lars.karlsson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Anders Bringborn Anders Bringborn Moderaterna ((M)) ersättare anders.bringborn@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Marianne Hagfeldt Marianne Hagfeldt Moderaterna ((M)) ersättare marianne.hagfeldt@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Jenny Edberg Jenny Edberg Moderaterna ((M)) ersättare jenny.edberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Lena Löfgren Berglund Lena Löfgren Berglund Centerpartiet ((C)) ersättare lena.lofgren-berglund@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Sara Olsson Sara Olsson Centerpartiet ((C)) ersättare sara.olsson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Per-Olof Eriksson Per-Olof Eriksson Centerpartiet ((C)) ersättare per-olof.eriksson@borlange.se
Boel Högberg Boel Högberg Liberalerna ((L)) ersättare boel.hogberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
John Thornander John Thornander Liberalerna ((L)) ersättare john.thornander@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Elin Åhman Elin Åhman Kristdemokraterna ((KD)) ersättare elin.aman@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Sonja Johansson Sonja Johansson Kristdemokraterna ((KD)) ersättare sonja.johansson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Per-Erik Åkerström Per-Erik Åkerström Sverigedemokraterna ((SD)) ersättare per-erik.akerstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Bernt Andersson Bernt Andersson Sverigedemokraterna ((SD)) ersättare bernt.andersson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Kent Stenberg Kent Stenberg Sverigedemokraterna ((SD)) ersättare kent.stenberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Maria Salomonsson Maria Salomonsson Sverigedemokraterna ((SD)) ersättare maria.salomonsson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Stefan Andersson Stefan Andersson Sverigedemokraterna ((SD)) ersättare stefan.andersson1@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Per Hillerström Per Hillerström Omsorg för alla ((OFA)) ersättare per.hillerstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Ernst Vestergren Ernst Vestergren Omsorg för alla ((OFA)) ersättare ernst.vestergren@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Tyra Vidlund Bjurman Tyra Vidlund Bjurman Politiskt oberoende ((-)) ersättare tyra.vidlund-bjurman@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Version5.2.2.1