eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Nämnd
Hopp over liste Aktuella möten Visa tidigare nämndmöten
Aktuella möten
Hopp over liste Tidigare nämndmöten Visa aktuella nämndmöten
Aktuella möten
20191126 2019-11-26 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla Stadshuset
20191022 2019-10-22 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla Stadshuset
20191001 2019-10-01 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla Stadshuset
20190903 2019-09-03 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla Stadshuset
20190604 2019-06-04 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla Stadshuset
20190507 2019-05-07 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla Stadshuset
20190401 2019-04-01 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla Stadshuset
20190305 2019-03-05 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla Stadshuset
20190129 2019-01-29 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla Stadshuset
20181127 2018-11-27 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20181106 2018-11-06 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20181009 2018-10-09 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20180904 2018-09-04 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20180529 2018-05-29 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20180424 2018-04-24 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20180327 2018-03-27 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20180220 2018-02-20 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20180130 2018-01-30 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20171128 2017-11-28 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20171107 2017-11-07 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20171004 2017-10-04 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20170905 2017-09-05 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20170530 2017-05-30 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20170420 2017-04-20 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20170328 2017-03-28 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20170221 2017-02-21 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20170130 2017-01-30 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20161215 2016-12-15 Kommunstyrelsen 11:00 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20161129 2016-11-29 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20161103 2016-11-03 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20161004 2016-10-04 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20160906 2016-09-06 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20160621 2016-06-21 Kommunstyrelsen 08:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20160531 2016-05-31 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20160426 2016-04-26 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20160322 2016-03-22 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20160223 2016-02-23 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20160126 2016-01-26 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20151201 2015-12-01 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20151103 2015-11-03 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20151006 2015-10-06 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20150825 2015-08-25 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20150602 2015-06-02 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20150428 2015-04-28 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
20150325 2015-03-25 Kommunstyrelsen 13:30 Gamla stadshuset Sammanträdesrum 1
Hopp over liste Ledamöter i nämnden
Nämndens ledamöter
Jan Bohman Jan Bohman Socialdemokraterna ((S)) ordförande jan.bohman@borlange.se 070-238 71 26 0243-742 48
Karin Örjes Karin Örjes Centerpartiet ((C)) 1:e vice ordförande karin.orjes@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Agneta Nyvall Agneta Nyvall Moderaterna ((M)) 2:e vice ordförande agneta.nyvall@borlange.se Ej registrerad 0243-737 04
Mari Jonsson Mari Jonsson Socialdemokraterna ((S)) ledamot mari.jonsson@borlange.se Ej registrerad 0243-742 13
Anita Nordström Anita Nordström Socialdemokraterna ((S)) ledamot anita.nordstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Lena Hjorth - Hultqvist Lena Hjorth - Hultqvist Socialdemokraterna ((S)) ledamot lena.hjort-hultkvist@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Elina Brodén Elina Brodén Miljöpartiet de gröna ((MP)) ledamot elina.broden@borlange.se Ej registrerad 0243-737 03
Monica Lundin Monica Lundin Liberalerna ((L)) ledamot monica.lundin@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Nicole Skoglund Nicole Skoglund Omsorg för alla ((OFA)) ledamot nicole.skoglund@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Kent Forschner-Hell Kent Forschner-Hell Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot kent.forschner-hell@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Henrik Nyberg Henrik Nyberg Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot henrik.nyberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Ulrik Bergman Ulrik Bergman Moderaterna ((M)) ledamot ulrik.bergman@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Peter Henriksson Peter Henriksson Moderaterna ((M)) ledamot peter.henriksson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Jonas Hillerström Jonas Hillerström Kristdemokraterna ((KD)) ledamot jonas.hillerstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Rikard Rudolfsson Rikard Rudolfsson Vänsterpartiet ((V)) ledamot rikard.rudolfsson@borlange.se Ej registrerad 070-2907694
Patricia Hansen Patricia Hansen Socialdemokraterna ((S)) ersättare patricia.hanssen@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Maslah Omar Maslah Omar Socialdemokraterna ((S)) ersättare maslah.ahmed@borlange.se 073-688 36 14 Ej registrerad
Ronny Beyer Ronny Beyer Socialdemokraterna ((S)) ersättare ronny.beyer@borlange.se 070-5957937 070-5957937
Kenneth Persson Kenneth Persson Socialdemokraterna ((S)) ersättare kenneth.persson@borlange.se Ej registrerad 0243-746 15
Viktor Nordström Viktor Nordström Socialdemokraterna ((S)) ersättare viktor.nordstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Tommy Leppänen Tommy Leppänen Socialdemokraterna ((S)) ersättare tommy.leppanen@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Linda Zetterström Linda Zetterström Centerpartiet ((C)) ersättare linda.zetterstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Björn Andersson Björn Andersson Liberalerna ((L)) ersättare bjorn.andersson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Larissa Karlsson Larissa Karlsson Sverigedemokraterna ((SD)) ersättare larissa.karlsson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Kjell Forslund Kjell Forslund Sverigedemokraterna ((SD)) ersättare kjell.forslund@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Anna Granlund Anna Granlund Moderaterna ((M)) ersättare anna.granlund@borlange.se Ej registrerad 070-5114969
Irene Vidlund Bjurman Irene Vidlund Bjurman Moderaterna ((M)) ersättare irene.bjurman@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Jonas Öman Jonas Öman Moderaterna ((M)) ersättare jonas.oman@borlange-energi.se Ej registrerad Ej registrerad
Lars I Karlsson Lars I Karlsson Moderaterna ((M)) ersättare lars.karlsson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Angelica Andersson Angelica Andersson Vänsterpartiet ((V)) ersättare angelica.andersson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Version5.2.2.1