eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Nämnd
Hopp over liste Aktuella möten Visa tidigare nämndmöten
Aktuella möten
20200827 2020-08-27 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20200924 2020-09-24 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20201022 2020-10-22 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20201119 2020-11-19 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20201217 2020-12-17 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
Hopp over liste Tidigare nämndmöten Visa aktuella nämndmöten
Aktuella möten
20200615 2020-06-15 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20200512 2020-05-12 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20200423 2020-04-23 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20200220 2020-02-20 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20200123 2020-01-23 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20191212 2019-12-12 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20191114 2019-11-14 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20191017 2019-10-17 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20190926 2019-09-26 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20190829 2019-08-29 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20190613 2019-06-13 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20190517 2019-05-17 Miljönämnden 09:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20190415 2019-04-15 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20190328 2019-03-28 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20190221 2019-02-21 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20190131 2019-01-31 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20190109 2019-01-09 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20181219 2018-12-19 Miljönämnden 13:00 Palladium
20181122 2018-11-22 Miljönämnden 13:00 Palladium
20181018 2018-10-18 Miljönämnden 13:00 Palladium
20180925 2018-09-25 Miljönämnden 13:00
20180830 2018-08-30 Miljönämnden 13:00 Palladium
20180620 2018-06-20 Miljönämnden 13:00 Palladium
20180524 2018-05-24 Miljönämnden 13:00 Palladium
20180419 2018-04-19 Miljönämnden 13:00 Palladium
20180322 2018-03-22 Miljönämnden 13:00
20180221 2018-02-21 Miljönämnden 13:00 Palladium
20180125 2018-01-25 Miljönämnden 13:00 Palladium
20171220 2017-12-20 Miljönämnden 08:30 Palladium
20171130 2017-11-30 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20171026 2017-10-26 Miljönämnden 13:30 Palladium Dahlbäcksrummet
20170928 2017-09-28 Miljönämnden 08:30 Gamla Stadshuset Sammanträdesrum 2
20170830 2017-08-30 Miljönämnden 08:30 Palladium Dahlbäcksrummet
20170621 2017-06-21 Miljönämnden 08:30 Palladium Dahlbäcksrummet
20170518 2017-05-18 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20170426 2017-04-26 Miljönämnden 08:30 Palladium Dahlbäcksrummet
20170328 2017-03-28 Miljönämnden 08:30 Palladium Dahlbäcksrummet
20170222 2017-02-22 Miljönämnden 08:30 Palladium Dahlbäcksrummet
20170127 2017-01-27 Miljönämnden 08:30 Palladium Dahlbäcksrummet
20161202 2016-12-02 Miljönämnden 08:30 Ta till vara Ta till varas konferens
20161021 2016-10-21 Miljönämnden 08:30 Palladium Dahlbäcksrummet
20160921 2016-09-21 Miljönämnden 08:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20160825 2016-08-25 Miljönämnden 08:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20160617 2016-06-17 Miljönämnden 08:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20160520 2016-05-20 Miljönämnden 08:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20160425 2016-04-25 Miljönämnden 08:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20160318 2016-03-18 Miljönämnden 08:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20160222 2016-02-22 Miljönämnden 08:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20160122 2016-01-22 Miljönämnden 08:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20151214 2015-12-14 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20151123 2015-11-23 Miljönämnden 13:00 Palladium Dahlbäcksrummet
20151026 2015-10-26 Miljönämnden 08:00 Palladium Dahlbäcksrummet
Hopp over liste Ledamöter i nämnden
Nämndens ledamöter
Elina Brodén Elina Brodén Miljöpartiet de gröna ((MP)) ordförande elina.broden@borlange.se Ej registrerad 0243-737 03
Tommy Leppänen Tommy Leppänen Socialdemokraterna ((S)) 1:e vice ordförande tommy.leppanen@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Daniel Johansson Daniel Johansson Kristdemokraterna ((KD)) 2:e vice ordförande daniel.johansson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Mia Magnusson Mia Magnusson Socialdemokraterna ((S)) ledamot mia.magnusson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Johan Håkansson Johan Håkansson Socialdemokraterna ((S)) ledamot johan.hakansson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Ingrid Norberg Ingrid Norberg Socialdemokraterna ((S)) ledamot ingrid.norberg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Tony Abboud Tony Abboud Liberalerna ((L)) ledamot tony.abboud@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Erik Walla Erik Walla Centerpartiet ((C)) ledamot erik.walla@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Bernt Andersson Bernt Andersson Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot bernt.andersson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Stefan Andersson Stefan Andersson Sverigedemokraterna ((SD)) ledamot stefan.andersson1@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Gunnel Fallgren Gunnel Fallgren Moderaterna ((M)) ledamot gunnel.fallgren@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Bo Bjurman Bo Bjurman Moderaterna ((M)) ledamot bo.bjurman@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Carl Delbom Carl Delbom Vänsterpartiet ((V)) ledamot carl.delbom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Kjell Eriksson Kjell Eriksson Socialdemokraterna ((S)) ersättare kjell.eriksson1@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Anita Jernberg Hellsten Anita Jernberg Hellsten Socialdemokraterna ((S)) ersättare anita.hellsten@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Ingrid Lindahl Ingrid Lindahl Socialdemokraterna ((S)) ersättare ingrid.lindahl@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Siv Cederlund Siv Cederlund Socialdemokraterna ((S)) ersättare siv.cederlund@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Mikael Morin Mikael Morin Miljöpartiet de gröna ((MP)) ersättare mikael.morin@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Arne Lissmats Arne Lissmats Liberalerna ((L)) ersättare arne.lissmats@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Lennart Sandström Lennart Sandström Centerpartiet ((C)) ersättare lennart.sandstrom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Benny Sjöblom Benny Sjöblom Sverigedemokraterna ((SD)) ersättare benny.sjoblom@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Raymond Johansson Raymond Johansson Sverigedemokraterna ((SD)) ersättare raymond.johansson@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Kerstin Borg Kerstin Borg Moderaterna ((M)) ersättare kerstin.borg@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Christer Navjord Christer Navjord Moderaterna ((M)) ersättare christer.navjord@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Anna Granlund Anna Granlund Moderaterna ((M)) ersättare anna.granlund@borlange.se Ej registrerad 070-5114969
Henrik Bergfeldt Henrik Bergfeldt Vänsterpartiet ((V)) ersättare henrik.bergfeldt@borlange.se Ej registrerad Ej registrerad
Version5.2.2.1